Aanbieding!

Bundelvoordeel 3 sets: Fotoassociatie+Kernwaardenspel | Ken je collega spel | Teamontwikkeling+kwaliteitenspel

Met deze bundel krijg je 3 sets coachkaarten en daarmee 5 spellen: het Kernwaardenspel, het Foto Associatie Spel, het Ken je Collega Spel, het Teamontwikkelingsspel en het Kwaliteitenspel. Ideaal voor coaches en trainers – nu voor slechts €25 per set (totaal €22,50 bundelkorting).

Oorspronkelijke prijs was: 97,50.Huidige prijs is: 75,00.

Beschrijving

Aanbieding: 3 sets coachkaarten = 5 spellen

Wil je het maximale uit je sessies halen? Met deze bundel heb je in één keer de meest complete collectie coachspellen van Jump. Perfect voor coaches, trainers en organisaties die werken aan verbinding, ontwikkeling en eigenaarschap.

Dit krijg je in de bundel:

Set 1: Kernwaarden & Foto Associatie Spel

  • Kernwaardenspel – ontdek wat écht belangrijk is (60 kaarten, 127 waarden).

  • Foto Associatie Spel – 60 fotokaarten die nieuwe inzichten en gesprekken losmaken.

Set 2: Ken je Collega Spel

  • 60 vragenkaarten in 5 categorieën voor meer verbinding, begrip en werkplezier.

Set 3: Teamontwikkelingsspel & Kwaliteitenspel

  • Teamontwikkelingsspel – maak in korte tijd zichtbaar hoe je team er voor staat en waar je kunt groeien.

  • Kwaliteitenspel – ontdek en bespreek kwaliteiten in het team op een luchtige, speelse manier.

Jouw voordeel:

✔ 3 sets = 5 complete spellen
✔ Ontelbare werkvormen en invalshoeken
✔ Direct resultaat in coaching en teamsessies
✔ Nu voor slechts €25 per set
✔ €22,50 bundelkorting

👉 Bestel nu de 3-sets bundel – de slimste keuze voor coaches en trainers die compleet willen werken

Aanvullende informatie

Soort game

Coachkaarten

Onze klanten

Zij gingen je voor:

Maatwerk

Speciaal voor jouw organisatie

Staat de perfecte game voor jouw organisatie hier niet tussen? Bekijk dan eens onze maatwerk games. 

Ga naar maatwerk

Onze partners

Meer nodig dan serious games?

Serious games kunnen niet genoeg zijn om de vraagstukken binnen jouw organisatie op te lossen. In dat geval kunnen Trainers en Coaches een stuk meer doen. 

Ga naar P&A

Plan een adviesgesprek

Wil je een serious game inzetten als trainer, facilitator of in je organisatie? Of overweeg je een game op maat?

afbeelding van pieter van der haak

Gesprek met Pieter van der Haak

In 30 minuten weet je of een bestaande game of maatwerk bij jouw plannen past en wat de volgende stap is.